Doživotní záruka na všechna stavební pouzdra JAP

Na návštěvě u známých nebo rodinných příslušníků menší děti nejvíce zaujmou posuvné dveře. Dokážou si s nimi vyhrát tak, že kolikrát nepotřebují jinou zábavu. Jsou fascinovány nejen jednoduchým a hladkým posuvem, ale co je pro ně obzvlášť přitahující, je tunel, do kterého dveře zajíždějí a odkud se zase vynořují. V čem je to kouzlo? Ptají se děti. Odpověď je nasnadě. Aby se dveře mohly zasunovat do zdi, musí v nich být zabudované stavební pouzdro.

Doživotní záruka na všechna stavební pouzdra JAP
Zdroj: JAP FUTURE
(Zdroj: JAP FUTURE)

Pokud i vás, dospělé, využití stavebních pouzder v interiéru osloví, určitě neprohloupíte. Zasouvací dveře dokáží významně uspořit prostor v interiéru. Otevírají a zavírají se totiž zasouváním do zabudovaného stavebního pouzdra ve zděné nebo SDK příčce a nenárokují si tak žádný další prostor pro svoje fungování. Jen je zapotřebí nezapomenout na jejich zabudování v průběhu hrubé stavby.

Doživotní záruka na všechna stavební pouzdra JAP
Stavební pouzdro PARALLEL (Zdroj: JAP FUTURE)

Jednokřídlé stavební pouzdro uplatníte při nové výstavbě nebo při rekonstrukci, zvláště v malometrážních bytech je efektivním i efektním řešením interiéru. Použít ho můžete do různých místností, vhodné je do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně, komory, šatny, koupelny, toalety nebo pracovny. Pevné místo však najde i v minimalisticky řešených interiérech, a to zejména bezobložkové stavební pouzdro, které dokonale respektuje čisté moderní linie zdí bez obložek.

Doživotní záruka na všechna stavební pouzdra JAP
Stavební pouzdro UNIBOX (Zdroj: JAP FUTURE)

Dvoukřídlé stavební pouzdro pro dvě dveřní křídla se hodí zejména tam, kde požadujete mít velký průchod, například mezi kuchyní a obývacím pokojem. Když je potřeba, dveře se jednoduše zavřou a máte dvě oddělené místnosti. Když chcete prostor zvětšit, dveře "zmizí" ve zdi a nikde nepřekáží. Navíc jde o bezbariérové řešení, které mnozí ocení.

Stavební pouzdra AKTIVE II STANDARD a EMOTIVE II KOMFORT (Zdroj: JAP FUTURE)

Při výběru konkrétního stavebního pouzdra na českém trhu je velmi důležité nahlédnout i pod pokličku. Není totiž pouzdro jako pouzdro. Pouze na stavební pouzdra od jediného českého výrobce JAP FUTURE dostanete doživotní záruku. Tato firma vyrábí stavební pouzdra v různém provedení už 30 let, a to jsou zkušenosti k nezaplacení. Ve spojení s vyspělým technickým zázemím a kvalitními materiály vznikl produkt, který se pyšní vedle zmíněné doživotní záruky i mnoha dalšími výhodami.

 Doživotní záruka na všechna stavební pouzdra JAP
Stavební pouzdro ELEKTRA (Zdroj: JAP FUTURE)

Například vozíčky, které umožňují hladký pohyb dveřního křídla v kolejnici, mají v ČR certifikaci životnosti na 98 let. Stavební pouzdra JAP jsou plně kombinovatelná se všemi dveřmi dostupnými na českém trhu a je možné do nich použít dveře jak v dřevěném, tak skleněném provedení, a to až do nosnosti 120 kg.

Dalším plusovým bodem pro stavební pouzdra JAP je krátká dodací lhůta. Na pouzdra nemusíte čekat, protože jediný český výrobce je má na skladě, takže stačí objednat. Pouzdra JAP jsou skvělou volbou. Uděláte radost sobě i svým dětem, a to je pocit, který stojí za to! www.japcz.cz

 

 

Publikováno: před 7 měsíci, Autor: Redakce

Mohlo by vás dále zajímat

Využití posuvných dveří

Využití posuvných dveří

Pouzdro na tužky

Jak si doma vyrobit látkové pouzdro na tužky

ČTĚTE DÁLE

Víte, kam vyhodit CD, toner a další kancelářské odpady?
Víte, kam vyhodit CD, toner a další kancelářské odpady?

Komerční prezentace

Tonery, které používáme v tiskárnách, a ostatní kancelářský odpad mohou mít významný dopad na životní prostředí, pokud nejsou správně recyklovány.

10 tipů, jak zvládnout rekonstrukci kuchyně
10 tipů, jak zvládnout rekonstrukci kuchyně

Komerční prezentace

Rekonstrukce kuchyně je vzrušujícím, ale náročným projektem, který může zásadně změnit srdce vašeho domova. Víte, jak ji správně naplánovat?