Peletky nejvyšší kvality za výhodnou cenu

Lidé rádi žijí v komfortu, ale zároveň za něj nechtějí platit zbytečně mnoho. Tyto aspekty se podařilo koncentrovat do podoby malých válečků jménem peletky. Používají se jako palivo do samoobslužných automatických kotlů a ve správném období je seženete za solidní cenu.

Peletky nejvyšší kvality za výhodnou cenu
Zdroj:Freepik
Peletky nejvyšší kvality za výhodnou cenu (Zdroj: Freepik)

Levné peletky umožňují pohodlné zatápění

Vytápění kvalitním automatickým kotlem je prakticky bezobslužné a ovládáte jej pomocí termostatu nebo chytrého telefonu či tabletu. Sám si přidává pelety pomocí šnekového podavače a zapaluje je pomocí spirály. Samostatně si reguluje přívodu vzduchu a upravuje tah v komínu. Vašim jediným fyzickým úkole je dosypávání paliva do zásobníku a občasné vysypání popelníku.

Kdy jsou k sehnání nejlevnější peletky?

S letním oteplením přichází období, kdy lze nejvýhodněji koupit dřevěné peletky. Cena je v té době zpravidla nejnižší. Důvodem je, že výrobci mají plné sklady a poptávka je minimální. Pokud máte dostatečné skladovací prostory, kde budou drobné válečky z dřevní biomasy v suchu, využijte této výhody a předzásobte se. Vyhnete se prodlouženému času dodání, stresu, a navíc ušetříte rodinné finance.

Nakupujte peletky s certifikátem

Každý dobrý výrobce peletek má certifikované zboží na základě normy ISO 17225-2. Ještě před začátkem prodeje nezávislí auditoři odebírají vzorek, který se v laboratoři podrobí přísným testům. Na základě splnění požadavků dojde ke zařazení do tří kategorií. Systém certifikace kontroluje celý dodavatelský řetězec od výroby až po dodání konečnému spotřebiteli. Zajišťuje tak vysokou úroveň transparentnosti a důvěryhodnosti. Tyto laboratorní zkoušky nezvyšují cenu, ale hlídají jakost a zachovávají funkčnost kotle.

Certifikace je zárukou

Když koupíte dřevěné peletky s označením ENplus A1, můžete být jisti, že dostanete produkt nejvyšší kvality. Jsou vhodné právě pro malé automatické kotle pro domácí použití. Zůstává po nich malý objem popela do 0,7 %, mají vysokou výhřevnost a obsahují do 10 % vlhkosti. Vždy hledejte charakteristické kulaté logo na pytli.

Kde nakoupíte dřevěné pelety?

Rozhodli jste se nakoupit dřevěné peletky? E-shop Drevenepelety.cz nabízí pelety od mnoha výrobců v té nejlepší kvalitě s certifikací ENplus A1. Prodej probíhá na základě skladových zásob. Pytle o hmotnosti 15 kg jsou uložené na paletě. Doprava je po celé České republice zdarma.

 

Publikováno: před 6 měsíci, Autor: Redakce

Mohlo by vás dále zajímat

Peletky jako palivo

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Peletky jako palivo

Cesta pelety od stromu ke kotli

Vytápění peletami patří mezi ekologické způsoby vytápění, které je navíc ekonomicky zajímavé.

Jak dostat z topení peletami maximum?

Pelety jsou oblíbeným topivem, které se vyrábí z dřevního odpadu a jsou velmi dobře výhřevné. Pokud máte kotel na pelety, vyhráli jste "první ve Sportce!"

Dřevěné pelety

Víte, jak se vyrábí dřevěné pelety?

Zpracování domácího odpadu na pelety

Zpracování domácího odpadu na pelety a povídání s Jiřím Kosinkou o jejich výrobě a využití

Chov morčat

Chov morčat

ČTĚTE DÁLE

Víte, kam vyhodit CD, toner a další kancelářské odpady?
Víte, kam vyhodit CD, toner a další kancelářské odpady?

Komerční prezentace

Tonery, které používáme v tiskárnách, a ostatní kancelářský odpad mohou mít významný dopad na životní prostředí, pokud nejsou správně recyklovány.

10 tipů, jak zvládnout rekonstrukci kuchyně
10 tipů, jak zvládnout rekonstrukci kuchyně

Komerční prezentace

Rekonstrukce kuchyně je vzrušujícím, ale náročným projektem, který může zásadně změnit srdce vašeho domova. Víte, jak ji správně naplánovat?