Podkroví

Šikmých stropů se bát nemusíte. Podkroví je totiž skvělé bydlení s jedinečnou atmosférou. Vybavení dá někdy více zabrat, o to větší radost pak z něj budete mít. Podívejte se, jak může vypadat podkroví.
SWEET LOFT! Hit letošního léta
SWEET LOFT! Hit letošního léta

Dům

Módní trendy určují tep našeho života. Každým rokem přicházejí návrháři s novými nápady jak nás inspirovat. A proto i my vám nyní představujeme zcela nový módní trend, a to v bydlení – SWEET LOFT. Novinka v bydlení sladkých a veselých půd!

Netopte pod kotlem penězi. Zateplete!
Netopte pod kotlem penězi. Zateplete!

Dům

Ještě si užíváme babího léta, ale v hlavě hlodá zlá předtucha. Jak přežijeme zvýšení nákladů na topení v zimě? Vývoj cen energií v posledním desetiletí nemůže nikoho nechat klidným. U elektrické energie je průměrné roční zvýšení cca 8% a u zemního plynu šplhá průměrné zdražování k jedenácti procentům. Růst neskutečně akceleroval v posledních čtyřech letech. Elektrická energie za tu dobu zdražila o rovných 31% a ceny plynu vzrostly o neskutečných 53% ! Není nejmenší naděje, že se tento trend zastaví. A co víc. Daň z přidané hodnoty letos narostla o 4% a zdá se, že to nebude konečná. Co s tím?

Bydlení přímo pod střechou
Bydlení přímo pod střechou

Dům

Snad pro každého z nás je v něčem zajímavé a přitažlivé bydlení přímo v podkroví. Pod střechou se často schovávají různá zákoutí, prostor sám o sobě má netradiční tvar a pohled na vše z výšky dává člověku teprve ten patřičný rozhled. Nahlížet na všechno z výšky se bohužel každému z nás nepodaří a pro většinu takové přání zůstává uloženo natrvalo v říši snů, ale proč se nezasnít a alespoň na chvíli nepomyslet na to, jaké by takové bydlení bylo?

Horké letní dny pod střechou
Horké letní dny pod střechou

Dům

Výrobce betonových a keramických střešních tašek Bramac přichází s vlastním systémem Bramac Cool. Jde o komplexní řešení střešního pláště, jehož jednotlivé složky zabraňují pronikání tepla při zachování izolační schopnosti.