Karel si udělal s Josefem Benešem první kontrolní den

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Konečně se Karel potkal s Josefem Benešem, prezidentem :) Jak si našeho stavbyvedoucího přejmenoval. A hned tu je kontrolní den na stavbě. Spolu řeší nátěr střešních palubek, chemické ošetření stávajících střešních trámů a další úkony na stavbě. A to by nebyl Karel, kdyby si do Josefa trochu nerejpnul :)

Publikováno: 26.10.2020, Autor: Fachmani.cz

Mohlo by vás dále zajímat

Karel s Pepou si Josefa (jeho firmu) prolustrovali na webu NejŘemeslníci.cz.

Karel s Pepou si Josefa (jeho firmu) prolustrovali na webu NejŘemeslníci.cz. Kromě hodnocení našli i reference z jiných staveb, které Josef v minulosti realizoval.

Stavení deník a vybourat příčku mezi obývákem a kuchyní

Pepa komentuje s Josefem, že v online stavebním deníku řešil Josef s architektem nápad, že oproti projektu by se u schodů do suterénu příčka mezi obývákem a kuchyní vybourala.

On-line stavební deník a kamna na stavbě

Stavbyvedoucí Josef načapal Karla s Pepou u jejich kamínek, které si přinesli na stavbu, odvedli spaliny kouřovodem do komína a ohřívali se u nich.

Karel chce do domu Infrasaunu

Ten Karel si zase začal vymýšlet. Líbí se mu finská sauna, kterou si Josef Beneš nechal nainstalovat u sebe doma. Viděl ukázku z rychlé instalace, poskládat se dá kdekoliv za hodinku, stačí pak jen přívod elektřiny a už to frčí.

V Karlozoru zkouší Karel pana Beneše přes tavební deník

Karel nevěří, že online stavební deník opravdu funguje. A tak si chce ze stavbyvedoucího Josefa vystřelit. Napíše mu drsnou zprávu do stavebního deníku, že s ním potřebuje nutně mluvit. A co myslíte, přijel? Hmm dopadlo to 1:0 pro Josefa. Koukněte sami.

Online stavební deník a přečuhující pir desky

Karel se byl zase jednou podívat na staveništi a objevil tam přečuhující pir desky. Nelenil a oběhl si barák. Spočítal, že celkově se dle něho vyplýtvalo docela dost texhto pir desek nadkrokevní izolace.