Puzzle ze dřívek z nanuků

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Milujete cuc na kládě v čokoládě? Láďa Hruška divákům ukáže, jak si z dřívek od nanuků vyrobit puzzle pro děti. Na puzzle z dřívek od nanuků budeme potřebovat dostatečné množství dřívek, konturovací barvu, fixy, izolepu a šikovné ručičky. Začneme tím, že si dřívka dáme vedle sebe a podlepíme izolepou. Pomocí pauzovacího papíru si na dřívka přenesme libovolný obrázek. Přenesený obrázek obtáhneme konturovací barvou a počkáme až barva zaschne. Po zaschnutí barvy, obrázek vybarvíme fixami. Po vybarvení obrázku odstraníme izolepu, dřívka rozhodíme na stůl a necháme děti ať se baví. Tímto jednoduchým způsobem, můžeme vyrobit nespočet puzzle skládaček pro naše děti a zabavit je tak, kdykoliv budme potřebovat chvilku klidu.

Publikováno: 4.12.2016, Autor: Vychytávky Ládi Hrušky 2016 (30)

Mohlo by vás dále zajímat

prima držák na náušnice

Máte doma spoustu náušnic a už nevíte, kam s nimi? Ukážeme, jak si vyrobit držák z dřívek od nanuků za pomoci barvy a tavné pistole.

Stromek z dřívek

Stromek z dřívek

Domeček – dekorace na branku

Jak si vyrobit domeček jako dekoraci na branku.

Hvězda z dřívek od nanuků

Hvězda z dřívek od nanuků

Vánoční stromeček z větviček

Vánočních ozdob není nikdy dost. Můžete si doma vyrobit vánoční stromeček z dřívka od nanuku, větviček a různých ozdob za pomoci tavné pistole.

Polička z nanukových dřívek

Jak vyrobit poličku z nanukových dřívek