Zahradní krby

Grilovací sezóna je v plném proudu a k ní neodmyslitelně patří zahradní krby. Díky zahradnímu krbu se vaše večerní párty stanou v sousedství nezapomenutelné. Jako bonus můžete přidat třeba i udírnu!
Stavíme zahradní krb
Stavíme zahradní krb

Zahrada

Odlesky plamenů, praskot hořících polen a vůně rožněných dobrot - nic z toho už dávno není luxusem. Zahradní krby se staly společenským centrem, oblíbeným místem rodinných setkání a příjemné relaxace. Stavba krbu není záležitostí jednoho odpoledne, ale kdo má trochu technického ducha, může se s námi dát do díla.

Sezóna zahradních krbů nekončí!
Sezóna zahradních krbů nekončí!

Zahrada

Zahradní krby jsou nevyčerpatelné téma. Na jaře, v létě, na podzim, dokonce i v zimě si u venkovního krbu užijete pohodu a vychutnáte nepopsatelné kouzlo praskajícího ohně pod širým nebem. Již dávno neplatí, že zahradní krb je výsadou pouze přepychově pěstěných zahrad a načančaných vil. Už vůbec neplatí, že zahradní krby jsou velkou rozdělávkou vyžadující řemeslníky a týden dovolené. Stavebnicový systém krbu, při drobné dávce zručnosti a běžné fyzické zdatnosti, zvládne skutečně každý.