Vyrobte si pěkný svícen ze staré knihy

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Stará kniha, kterou už nebudete číst, může udělat spoustu radosti. Pokud se vám již častým čtením rozpadá a vypadávají stránky, zkuste je použít na výrobu něčeho pěkného. Třeba stylového svícnu pro domácí knihomoly. Kromě knížky budete potřebovat ještě zavařovací sklenici, lepidlo, nůžky a hurá do toho. No a pak… zapalte si v novém svícnu svíčku a hurá na novou knížku.

Publikováno: 20.11.2019, Autor: PrimaDOMA

Mohlo by vás dále zajímat

Co se starou knihou? Vyrobte si z ní svícen

K čemu využít starou rozpadlou knihu? Vyrobte si z ní elegantní svícen

Výběr nadkrokevní izolace

Podle projektu bude na střeše finálně použita nadkrokevní izolace. Jakou vybrat? Ideálně, ať fachmanům někdo poradí. Tak hurá za odborníkem do Wienerbergeru.

Minutový manžel tentokrát vyčistí zámkovou dlažbu

Pokud máte problém se zarostlou a špinavou zámkovou dlažbou, ukážeme Vám, jak si dlažbu vyčistit pomocí vapky a jejích nástavců. Doporučíme i použít nátěry na dlažbu, které Vám ji budou udržovat.

Výroba poličky ze staré dřevěné palety

Video návod výroby poličky ze staré dřevěné palety krok za krokem

V Tišicích se řeší postup pro přípojku vody pomocí jádrového vrtání

V domě v Tišicích jsou tlusté nosné stěny, a tak oproti původnímu návrhu pro přípojku musí nejdříve nastoupit jádrové vrtání, abychom vůbec trubky do baráku dostali.

Komín máme hotový a tak zajel Pepa koupit do UNIHOBBY nová kamna

V hobbymarketu se Pepy ujal odborník na vytápění a tak se s ním Pepa mohl poradit, jaká kamna má do domku v Tišicích pořídit.