Návod na pokládku podlahy na půdě

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Máte v domě nevyužitou půdu a chtěli byste z ní udělat obyvatelná prostor? Nejrozumnější je začít od podlahy. Mnoho půd a podkroví u starších domů je ve špatném stavu, proto je nutné věnovat zvýšenou pozornost ochraně stávajícího dřeva. Podívejte se na kompletní návod Pepy Libického, který vás provede celou rekonstrukcí a zateplení podlahy hravě zvládnete i sami.

Publikováno: 01.03.2020, Autor: Receptář prima nápadů 2020 (1), 1.3.2020

Mohlo by vás dále zajímat

Jak se staví Tiny house?

Návrh Tiny housu

Na stavbě v Tišících pokračuje nivelace podlah, přitopit a jde se na to

Před samotnou nivelací je potřeba všechny podlahy v celém domě, i včetně podlah ve sklepě a suterénu, důkladně vyčistit. Po vyčištění podlah řemeslníci po potřebném změření vlhkosti a napenetrování provedli přesnou nivelaci podlah.

Srovnání podlah

V Tišicích máme podlahy v celém baráku v různých výškách. Je to prostě starý dům, nic neobvyklého. A jelikož chce Karel úroveň podlah sjednotit, nastal čas i na tuhle práci. Takže nejdřív srovnat díry a nerovnosti, aby nebyly viditelné výškové rozdíly. No

Možnosti čištění podlah

Víte, jakým způsobem můžete vyčistit různé povrchy vašich podlah?

Zaměření podlah

U starých domů a následných rekonstrukcí je pravděpodobné, že budou různě vysoké podlahy v jednotlivých místnostech a na chodbách. Proto je dobré si podlahy přeměřit. Chlapi od Josefa zaměřili podlahy rotačním laserem.

Jak položit rigidní vinylovou podlahu u kuchyňské linky nebo schodů?

Rigidní podlahy znamená pevné podlahy z vinylu, což je materiál, známý pod zkratkou PVC. Jak ji položit u koupelny?a