Výhody pěnových izolací

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Pokud máme špatně zateplenou půdu, uniká nám zbytečně spousty tepla střechou pryč. Stará zateplovací vata může být zdrojem různých plísní a alergenů. Vlhkost a zima si umí najít skuliny, kudy pronikat do obytných místností a prostor. Nejlepší je vatu vyndat pryč a nastříkat do prázdných míst izolační pěnu. Chytrá izolace dokáže propustit vzdušnou vlhkost a tím pádem zabraňuje vzniku plísní. Perfektně utěsní všechny prostory. Aplikace se provádí přímo na strop, zevnitř mezi krokve nebo zvenčí před nandáním krytiny. Izolací je několik druhů. Měkká se používá do odvětraných prostor, tvrdá do neodvětraných prostor, nebo základů.

Publikováno: 2.6.2016, Autor: VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ 2016 (13)

Mohlo by vás dále zajímat

Patinování

Václav Postránecký si povídá s odborníkem o patinovaní.

Dělníci se pustili do izolace stropu v garáži

Protože jsme nezateplovali sokl a suterén, je potřeba zateplit strop garáže, aby nebyla v domku zima od podlahy v prvním patře. A také, abychom splnili podmínky dotací.

Výroba zimních sněhuláčků z lichých rukavic

Roztomilí panáčci sněhuláčci z dětských pletených rukaviček.

Jak na kvalitní rekonstrukci střechy

Pepa se tentokrát pustí do rekonstrukce střechy na rodinném domku. Čeká ho tak sundávání starých tašek, klempířských prvků a latí, vyndávání střešních oken a vyřezávání izolační vaty na příložky, které střechu vyrovnají. Příložky samotné musí Pepa podřízn

Zahradní kuchyně a pec na pizzu

Podívejte se jak si můžete i vy upéct pizzu na zahradě.

Vyrobte si originálního sněhuláka ze starých dveří

Sněhulák ze starých dřevěných dveří se rozhodně nerozpustí.