Organizér do dílny

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

V dílně není místa nikdy dost, tak co říkáte na to, vyrobit si z obyčejného prkna poličku a zároveň organizér na šroubky, matičky a hřebíky. Na výrobu organizéru budeme potřebovat obyčejné prkno, bezbarvý lak, pár hřebíků, kladívko a sklenice od kompotů. Začneme tím, že si prkno očistíme smirkovým papírem. Po očištění prkno nalakujeme bezbarvým lakem, aby nám hezky vynikla kresba dřeva. Po zaschnutí laku na prkno rozložíme sklenice. Sklenice nerozmisťujeme příliš blízko k sobě. Je nutné ponechat prostor pro uchopení sklenic a také pro uchycení prkna na stěnu. Pomocí hřebíků přitlučeme víčka od sklenic k prknu. Prkno přichytíme na stěnu, naplníme sklenice materiálem, na poličku umístíme vše co se nám různě povalovalo po stole a máme hotovo.

Publikováno: 26.2.2017, Autor: Vychytávky Ládi Hrušky 2016 (9)

Mohlo by vás dále zajímat

Výroba poličky na hřebíky ze zavařovaček

Návod na výrobu poličky na hřebíky do dílny ze zavařovaček

Lavička z palet

Rádi byste na zahradě měli nějakou pěknou lavičku? Ukážeme, jak si ji pomocí pilky, kladiva, hřebíků a palet vyrobit vlastní lavičku.

Jak si doma vytvořit vertikální zahradu

Jak si doma vytvořit vertikální zahradu na stěnu poradí Pepa Libický

Číslo popisné

Jak si jednoduše a rychle vyrobit číslo popisné na dům

Servírovací tác přinášející štěstí

Říká se, že podkovy přinášejí štěstí, tak proč si ho nepřinést i s trochou dobrého jídla při servírování.

Jak vyrobit dřevěnou kasičku

Chystáte se vybírat peníze na dobrou věc, nebo třeba šetřit na dovolenou? S naší kasičkou to půjde samo. Podívejte se, jak jí vyrobit.