Na návštěvě u Saši Rašilova

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Na návštěvu nás pozval známý divadelní a filmový herec Saša Rašilov a odtajnil nám trochu ze svého soukromí. Na první pohled nás upoutalo všudepřítomné dřevo a staré věci. Dřevo má Saša rád a proto u něj nenajdete nábytek z jiného materiálu. Sašův byt má vysoké stropy, čehož rodina maximálně využívá. V každé místnosti si nechali odborníky vybudovat dřevěné patro. Kromě praktických důvodů celkový prostor působí hezky a zajímavě. Patro opticky rozdělí prostor a vznikají zde příjemná zákoutí. Praktický je i pracovní kout, který Saša sám vytvořil z bývalé šatny. Celý byt je plný květin.

Publikováno: 14.1.2005, Autor: Receptář prima nápadů 2005 (2)

Mohlo by vás dále zajímat

Recept na pečený guláš

Guláš asi zvládnete i bez naší pomoci. Ale zkoušeli jste někdy guláš připravit tak., že jej upečete v troubě? Máme pro vás recept.

Slovenksý recept na brynzové sušenky

Brynzové sušenky, jejichž recept mám dnes odtajníme patří k laskominám, které si můžeme připravit k televizi nebo jako rychlou svačinku na zahradu či do přírody.

Vyrobte dětem skvělé patro na spaní bez vrtání do zdi

Patro na spaní pro děti v malém pokojíčku bez vrtání do zdí.

Patro na spaní

Výrobou patra na spaní pro děti v malém pokojíčku bez vrtání do jim určitě splníte sen.

Izolace a montáž skleněného zábradlí v Tiny House

V tiny house si Pepa postaví patro, pro něž bude potřeba připravit rastr. Patro bude zaizolované minerální vatou, která zajistí hlavně zvukovou izolaci. Pochozí vrstvou budou OSB desky. A na závěr se ještě bude realizovat montáž skleněného zábradlí.

Zábradlí v letním sídle

Jak instalovat zábradlí v letním sídle?