Konferenční stolek z březových polínek

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Pokud přemýšlíte, jaký stoleček si pořídíte do vašeho nového obýváku, poradíme vám, jak si vyrobit originální konferenční stolek z březových polínek. Od truhláře budeme potřebovat uříznout kruhovou desku a od sklenáře o torchu větší skleněnou. Na dřevěnou desku přilepíme tři malé kulatinky uříznuté z březových polínek, které budou tvořit nožičky stolku. Nařežeme si dostatečné množství přezových polínek, důležité je, aby byla všechna polínka stejně dlouhá. Polínka rozestavíme po ploše desky na které máme nožičky, přilepíme obyčejným lepidlem na dřevo. Mezi polínky necháme přibližně centimetrové mezery. Vybereme tři polínka a na jejich horní část přilepíme silikonové podložky, aby nám sklo nesjíždělo. Pro efekt obvážeme polínka silnějším provazem a máme hotovo.

Publikováno: 23.09.2018, Autor: Vychytávky Ládi Hrušky 2018 (21)

Mohlo by vás dále zajímat

Stolek z břízy

Na vytvoření konferenčního stolku budete potřebovat pouze březová polínka, lepidlo na dřevo a skleněné desky spolu se silikonovými destičkami. Předvedeme vám, jak na to.

Zajíc z polínka

Ukážeme, co kromě polínka z břízy, větviček, lýka a skořápek budete potřebovat na vytvoření dekorace ve formě roztomilého zajíce.

Výroba zajíců z břízky

Jednoduchá výroba velikonočního zajíčka z březového polínka.

Vyrobte si originálního společníka na zahradu z březových polínek

Návode na výrobu dekorace z březových polínek.

Dekorace z březové kůry

Dekorace z březové kůry

Čarodějnický věnec

Na oslavu 30. dubna by to chtělo nějaké tradiční dekorace. Třeba čarodějnický věnec. Ukážeme vám, jak si jej levně vyrobit.