Konfigurátor střechy PREFA vám nově pomůže navrhnout si a objednat hliníkovou střechu

Zájem o plechové střechy roste. Designem dnes totiž snadno napodobí jiné typy krytin, včetně keramických tašek, ale jde o lehké střešní krytiny, což v mnoha případech oceníme. Avšak mezi plechovými krytinami je rovněž velký rozdíl. Na piedestalu stojí bezúdržbové hliníkové střechy. I když zdánlivě dražší, vzhledem ke svým vlastnostem a životnosti to tak vlastně není. Zajímá vás, nakolik vás vyjde vaše střecha? A chcete si ji umět snadno a rychle navrhnout a objednat?

Konfigurátor střechy PREFA vám nově pomůže navrhnout si a objednat hliníkovou střechu
Konfigurátor střechy PREFA vám nově pomůže navrhnout si a objednat hliníkovou střechu (Zdroj: PREFA)

Vyzkoušejte si nový konfigurátor hliníkové střechy

Společnost PREFA Aluminiumprodukte spustila nový intuitivní konfigurátor střechy a fasád. I jako naprostý laik si dokážete nakonfigurovat to, co jinak poptáváte po architektovi. Získáte tak kvalitní představu o tom, jak bude střecha na vaší stavbě vypadat a kolik vás bude stát.

Cílem aplikace (konfigurátoru) je usnadnit zájemcům objednávání střechy, ale i hliníkové fasády, která je stále oblíbenějším designovým řešením moderních novostaveb a též rekonstrukcí.

Díky konfiguraci získáte nejen přehled o ceně a designu, ale dokážete rovněž střechu snadno objednat a bez zdržování zahájit realizaci.

Jak konfigurátor střechy funguje?

  • Po spuštění aplikace uvedete, o jaký typ projektu se jedná – jestli jde o rekonstrukci, nebo novostavbu.
  • Vyberete si, zdali chcete PREFA produkty použít na střechu, fasádu, nebo střechu a fasádu současně. Pravděpodobně poptáváme střechu, takže si ji vybereme.
  • Zvolíme si typ naší střechy – polovalbová, sedlová, pultová, valbová střecha, nebo jiný tvar střechy.
  • Odhadem uvedete plochu své střechy v m2.
  • Vyberete si, v jakém časovém horizontu plánujete svoji střechu realizovat: do 2 měsíců, 2-6 měsíců, 6-12 měsíců, více než 12 měsíců, ev. zvolíte, že potřebujete s časovou realizací poradit.
  • V dalších formulářích uvedete své jméno a kontaktní údaje.
  • Nakonec jste v případě rekonstrukce vyzváni k doplnění fotografie objektu. Povinná je alespoň jedna fotografie. Pokud poptáváte konfiguraci střechy na novostavbu, nahrajete projektovou dokumentaci s pohledy a řezy. Vhodnými formáty jsou PDF, JPG nebo PNG.

Hliníková krytina je moderní krytina budoucnosti

Moderní společnost klade stále vyšší nároky na ekologii a trvalou udržitelnost rozvoje. Hliníkové střechy tyto požadavky splňují. Vyrábí se z recyklovaného hliníku a současně je jejich obrovským příspěvkem životnímu prostředí dlouhá životnost. Jako jediný materiál dokáže hliník na střeše nabídnou tak dlouhou životnost, jakou má stavba. A to i bez údržby.

Hliníková krytina přitom dokáže splnit požadavky konstrukční i designové. Sortiment střech PREFA se hodí pro rekonstruované objekty, a to i pro starší či historické objekty, ale i pro moderní, nebo dokonce hypermoderní novostavby.

Hliníkové fasády PREFA jsou další level moderní architektury

Fasádní systémy PREFA z hliníku jsou dnes oblíbeným prvkem moderní architektury. Jejich design uchvacuje majitele domů a inspiruje architekty. Novostavbám dávají hypermoderní styl, mnohdy související s oblíbeným minimalistickým řešením stavby. Jsou ale i zajímavým prvkem pro adaptace starých domů na moderní. Hodí se dokonce i pro moderní přístavby historických objektů. Uplatňují se též jako pohledová část na nově zateplené a současně modernizované objekty.

O firmě PREFA Aluminiumprodukte

PREFA Aluminiumprodukte je česká firma, jejíž mateřskou firmou je rakouská PREFA. Nabízí sortiment střešních systémů – hliníkové střechy, odvodnění střech, fasádní systémy, a taktéž solární montážní systémy, protipovodňovou ochranu a PREFALZ a svitkové plechy CLS. Firma pomáhá projektantům a architektům, investorům staveb, ale též školí realizační týmy a klempíře pro práci s PREFA systémy. Hliníkovou střechu i fasádu tak vždy získáte s pokládkou a dalšími profi službami.

Publikováno: 07.03.2020, Autor: autor: Komerční prezentace

Mohlo by vás dále zajímat

Josef Beneš přivezl vzorek střešní krytiny

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Josef přivezl vzorek lehké střešní krytiny firmy EVROmat. Prošli si s Pepou její výhody a proč zrovna tuhle krytinu (hliníkové tašky) budeme na střechu pokládat.

Přestalo pršet, střecha roste

A hned jak přestane pršet, vylezou řemeslníci na střechu jako mravenci a připevňují hliníkové střešné krytiny od EVROmatu jednu po druhé hřeby do OSB desky. Rychle, než začne zase pršet. Potřebujeme tu střechu dostat co nejrychleji do finále, máme trochu

Jak na kvalitní rekonstrukci střechy - 2. díl

Pepa bude pokračovat v minule započaté renovaci střechy. Tentokrát dojde na klempířinu – bude instalovat mřížku proti ptákům k okapnici, spolu s klempířem se pustí do háků na okap, napasování a přilepení čílka okapu i vytvoření díry pro připojení odtoku.

Výroba solárního ohřívače vody

Návod od pana Josefa Vantury, jak si doma vyrobit solární ohřívač vody

Jak vybrat okna

Výběr oken je vždy velké a zásadní rozhodování. Jaký materiál vybrat? Dvojsklo nebo trojsklo? A co doplňky?

Skleník hliníková konstrukce

Skleník hliníková konstrukce

ČTĚTE DÁLE

Víte, co je rekuperace, jak funguje a kdy se vyplatí?
Víte, co je rekuperace, jak funguje a kdy se vyplatí?

Dům

Rekuperace vzduchu ano, či ne? Co to vlastně je? A proč byste si ji měli pořídit? Je pouze pro nové domy? Na všechny položené otázky máme odpovědi.

Kontejnerové bydlení má svá pozitiva
Kontejnerové bydlení má svá pozitiva

Dům

Kontejnerové bydlení je stále oblíbenější pro své elegantní a ekologické řešení. Je to moderní a pohodlné bydlení pro jednadvacáté století.

Víte, jak ochránit svůj domov před požárem?
Víte, jak ochránit svůj domov před požárem?

Dům

Ochrana před požárem je důležitá a rozhodně by se neměla podceňovat. Co byste ale měli dělat, abyste svůj domov před požárem ochránili? Poradíme vám.

Víte, jaké světlo byste měli mít doma nejvíce a které je to nejvíce udržitelné?
Víte, jaké světlo byste měli mít doma nejvíce a které je to nejvíce udržitelné?

Dům

Udržitelné světelné zdroje jsou zásadním tématem dneška i budoucnosti. Víte, jaké osvětlení je to nejvíce udržitelné a které byste měli mít doma? Poradíme vám.

Trendy ve světě udržitelných svítidel – inspirujte se
Trendy ve světě udržitelných svítidel – inspirujte se

Dům

Udržitelná svítidla se z mnoha důvodů stávají součástí běžných domácností. Chcete vědět proč? Chcete vědět, jaká světla jsou ta nejudržitelnější?

Chytré topení výrazně uleví rodinnému rozpočtu
Chytré topení výrazně uleví rodinnému rozpočtu

Dům

Úsporné vytápění je díky mobilním aplikacím velmi jednoduché na ovládání a ušetří spoustu peněz. Díky němu budete mít doma vždy správnou teplotu.

Zpříjemněte si svůj život moderním chytrým osvětlením
Zpříjemněte si svůj život moderním chytrým osvětlením

Dům

Moderní chytré osvětlení je nejoblíbenějším vynálezem z éry inteligentních domů. Máte je i vy? Nevíte, proč? Rádi vás seznámíme s jeho výhodami.

Využijte moderní chytré spotřebiče do vaší domácnosti
Využijte moderní chytré spotřebiče do vaší domácnosti

Dům

V domácnostech se dají jako pomocníci využít různé druhy spotřebičů. Moderní chytré spotřebiče vám zpříjemní práci i váš odpočinek.

Revoluce v úklidu v podání robotického vysavače
Revoluce v úklidu v podání robotického vysavače

Dům

Robotický vysavač je pomocník, který pracuje za nás. Jaké parametry jsou však pro koupi nového vysavače zásadní a co nesmíme přehlédnout?

Vynikající kávu připravíte i v kvalitním automatu
Vynikající kávu připravíte i v kvalitním automatu

Dům

Automatický kávovar bývá někdy neprávem podceňovaným přístrojem, přitom i s jeho pomocí připravíte vynikající kávu, stačí vybrat ten správný.

Jaké jsou možnosti zabezpečení vaší domácnosti?
Jaké jsou možnosti zabezpečení vaší domácnosti?

Dům

Zabezpečení domácnosti je stále pro mnoho majitelů tabu. Základní problém spočívá hlavně v ceně a mnohdy také ve složitosti daného řešení. Není se tak čemu divit, že mnoho rodin prostě tiše spoléhá na to, že zrovna jejich majetku si nikdo všímat nebude. Vy však neriskujte a svůj domov si chraňte, poradíme vám, jak na to.

Estetické doplňky promění nudný okap v designový kousek
Estetické doplňky promění nudný okap v designový kousek

Dům

Okap na střeše nemusí být vždy půlkulatý. Hlavně na minimalistických domech by klasický okapový systém vypadal moc okatě. Jaké jsou nové trendy?