Láká vás SUV Peugeot 2008? Stačí vám jen 6565 Kč měsíčně

Jeho originalitu zaregistrujete okamžitě. Odvaha a osobitost mu rozhodně nechybí. S vyceněnými tesáky, přimhouřeným pohledem a mohutnou čelní maskou připomíná šelmu. Jakmile ho ale poznáte trochu blíž, objevíte v něm pozorného a pečujícího ochránce. Armádou asistenčních systémů hlídá vaši bezpečnost, výbava interiéru je zase dokonale připravena pro vás zabezpečit maximální komfort. Jezděte už za 6565 korun měsíčně, starosti s provozem přitom hoďte za hlavu. I to je totiž výhodou operativního leasingu.

Láká vás SUV Peugeot 2008? Stačí vám jen 6565 Kč měsíčně, zdroj: Peugeot
Láká vás SUV Peugeot 2008? Stačí vám jen 6565 Kč měsíčně (Zdroj: Peugeot)

Vlastnit auto už dnes není považováno za nutnost. Naopak jezdit, o nic se nestarat a naplno využívat luxus operativního leasingu, láká čím dát tím víc motoristů. Ostatně komu by se nelíbilo přesednout každé dva či tři roky do nového, modernějšího a technologicky vyspělejšího vozu? Současné nízké splátky způsobily, že tato forma financování zažívá doslova „boom“. Jednou z největších hvězd této nové éry operativního leasingu je přitom nový Peugeot 2008.

Láká vás SUV Peugeot 2008? Stačí vám jen 6565 Kč měsíčně (Zdroj: Peugeot)

Stálice

Ne nadarmo je už osm let nejprodávanějším peugeotem v Česku. Získá si vás atraktivním vzhledem, moderností výbavy i nekompromisní kvalitou. Jeho nejsilnější stránkou je však univerzálnost. Díky ní je ideální pro jednotlivce, páry či menší rodiny. Kupují ho ženy i muži, mladší i starší klientela. Zvládne náročnější terén, rodinnou dovolenou i velký nákup. Na rychlostkách vás svižnou jízdou přišpendlí do sedadla a ve městě se se svými kompaktními rozměry nasouká i do těch nejmenších parkovacích míst. Po faceliftu je navíc přitažlivější, dravější a sportovnější než kdy dřív.

Láká vás SUV Peugeot 2008? Stačí vám jen 6565 Kč měsíčně (Zdroj: Peugeot)

Dobrodruh

Peugeot 2008 vždy dával najevo svou příslušnost k esúvéčkům. Dokazujete to svalnatou siluetou a sebevědomým postojem. Celkový dojem dokreslují ochranné prvky karoserie, zvýšená pozice a velká kola. Na žádné extrémní terény to sice není, ty jeho doménou nejsou, jízdu mimo zpevněné silnice a v náročnějších jízdních podmínkách však zvládá na jedničku. Je totiž vybaven účinným systémem Grip Control pro lepší trakci. Volbou jízdního režimu – na výběr máte mód písek, bláto nebo sníh – vám hezky umete a zpřístupní každou cestu.

Láká vás SUV Peugeot 2008? Stačí vám jen 6565 Kč měsíčně (Zdroj: Peugeot)

Průvodce

Pokud si potrpíte na moderní infotainmenty, Peugeot 2008 je tím pravým. Nabízí vysoce technologický systém Peugeot i-Connect® Advanced. Ovládá se prostřednictvím centrálního desetipalcového dotykového displeje s vysokým rozlišením. Pomocí něj pak řídíte veškeré funkce konektivity včetně 3D on-line navigace. V ní objevíte nepostradatelného pomocníka pro každou cestu. Poradí vám nejlepší trasu dle aktuálního provozu, najde volné parkovací místo, předpovídá počasí, zjišťuje ceny paliva na okolních čerpacích stanicích, hledá dobíječky a varuje před radary či nebezpečnými úseky.

F4
Láká vás SUV Peugeot 2008? Stačí vám jen 6565 Kč měsíčně (Zdroj: Peugeot)

Ekolog

Facelift přinesl samozřejmě i řadu technických inovací. U nového Peugeotu 2008 se dotkly hlavně elektrické verze e-2008. Ta má nově dojezd až 406 kilometrů, což je oproti dřívějším 345 citelný nárůst. Elektromobilisté nepochybně zajásají, protože vozů s takovým dojezdem na trhu zatím moc není. Nově můžete pořídit nový Peugeot 2008 vybavený pohonným ústrojím HYBRID 48V s baterií, která se dobíjí za jízdy a zajišťuje tak vyšší točivý moment i nižší spotřebu paliva. Kromě těchto elektrifikovaných variant pořídíte Peugeot 2008 i v klasické benzinové verzi o výkonu 110 nebo 130 koní s manuální či automatickou převodovkou. V kombinovaném provozu spotřebují tyto motory 5,5 až 5,9 l paliva na 100 kilometrů, emise CO2 přitom dosahují 123 až 133 g CO2/km.

Cena od 475 000 Kč + 5letá záruka.

Operativní leasing od 6 565 Kč měsíčně (včetně povinného ručení a havarijního pojištění).

 

Publikováno: před 1 měsícem, Autor: Redakce

Mohlo by vás dále zajímat

Kaanánský pes

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Kanaánský pes

Požární ochrana - informace, hasící přístroje, požární hlásič

Požární ochrana - informace, hasící přístroje, požární hlásič